Staňte se posilou studentského rádia UP AIR

Středa 7. únor 2018, 9:15 – Text: OK

Jsme jeden z největších studentských spolků při Univerzitě Palackého v Olomouci a se začátkem nového semestru hledáme nové posily. Co z toho plyne? Skvělá příležitost zažít něco nového a získat praxi v atraktivním prostředí. Jste fanouškem rozhlasového vysílání? U nás to není jen o hudbě nebo kulturních tématech. Vlastní pořad můžete mít v podstatě o čemkoliv, stačí nám představit váš nápad. Nechcete vysílat? Nevadí. Máme taky plno práce v technické nebo PR sekci, které jsou nedílnou součástí rádia.

Přijďte se za námi podívat a seznámit se s chodem rádia. Probereme vaše tvůrčí ambice a dozvíte se spoustu informací o UP AIR – jak fungujeme, kolik sekcí máme atp. Určitě najdeme místo pro každého z vás!

Náborovou akci pořádáme 20. února od 18:30 hodin v našem vysílacím studiu na Konviktu (Umělecké centrum Univerzity Palackého v Olomouci).

Do té doby určitě nezapomeňte sledovat naše sociální sítě.

Rozhodující je pro nás vaše nadšení a nasazení, zkušenosti nepotřebujete – všechno si vyzkoušíte s námi.

Náborová akce | Facebook | Instagram | Mixcloud | Web