Nabídka kurzů Doktorské školy v letním semestru AR 2022/2023

Středa 1. únor 2023, 11:29

Vážené doktorandky, vážení doktorandi, v letním semestru si pro vás Doktorská škola připravila několik zajímavých seminářů. Rádi bychom vám představili první dva, na které se již můžete přihlašovat.

Metodologie

Tímto seminářem vás provedou dva zkušení lektoři, a to doc. PhDr. Jana Marečková, Ph.D. a doc. Mgr. Jiří Kantor, Ph.D. Kurz je určen pro všechny studenty, kteří si chtějí prohloubit své znalosti v oblasti metodologie.

První seminář začíná 7. 2. 2023 v čase 15:00–18:00 hod. v učebně N21 (KAZ)

Bližší informace nalezete zde.

Přihláška na seminář zde.

Jak psát a publikovat odborné texty

Tento kurz povede zkušená lektorka doc. PhDr. Vlasta Řeřichová, CSc., která studenty seznámí s odbornými texty, publikacemi a etikou s ní spojenou. Kurz je určen pro studenty, kteří neabsolvovali obdobný kurz v zimním semestru tohoto akademického roku.

První kurz začíná 15. 2. 2023 v čase 15:00–18:00 hod. v učebně P24 (KČJ).

Bližší informace nalezete zde.

Přihláška na seminář zde.

Studenti, kteří se účastní celého jednoho kurzu (absence možná jen 1x za kurz) obdrží certifikát o absolvování. Následně po předložení certifikátu k Výroční zprávě obdrží 3 kredity do Ostatních odborných aktivit.

Zájemci se mohou zapsat na oba kurzy a maximální počet studentů na kurz je 20 osob.