Navrhni studovnu na PdF UP v Olomouci!

Foto: pixabay.com
Pátek 11. listopad 2022, 9:41

Využijte jedinečné příležitosti a ovlivněte život svůj, ale i život celé řady dalších generací studentů naší fakulty: podílejte se na vzniku studovny na Pedagogické fakultě UP!

Kdo může podat návrh do soutěže?

Návrhy mohou podávat všichni studenti Pedagogické fakulty UP. Návrh můžete vytvořit sami nebo ve skupině.

Do kdy můžete návrh podat?

Termín podání vašeho návrhu je od 10. listopadu 2022 do 16. prosince 2022.

Co váš návrh může obsahovat?

Vše, čím by podle vás měla být studovna vybavena, aby vám zpříjemnila studium (nábytek, technické vybavení, studijní pomůcky a nástroje, literatura atd.).

Jak by měl váš návrh vypadat?

Návrh může mít podobu projektu, nákresu, náčrtku, zkrátka grafického zpracování celé místnosti (délka 15 m, šířka 5 m) nebo třeba prostého popisu vybavení.

Kam návrh zaslat?

Materiály můžete přinést v listinné podobě k rukám paní Mgr. Jany Dostálové na oddělení pro doktorská studia PdF (č. dveří  3.43, budova na Žižkově nám.) nebo je můžete zaslat na adresu jana.dostalova@upol.cz. Máte-li nějakou otázku, zašlete nám ji také na uvedený e-mail. Rádi ji zodpovíme.

Jak proběhne vyhodnocení soutěže?

Vaše návrhy pečlivě prostuduje vedení fakulty a bude je konzultovat se zástupci akademického senátu z řad akademiků i studentů.

Jak budou dobré nápady odměněny?

Vybrané návrhy obdrží mimořádné stipendium! V případě vícečlenného autorského týmu obdrží každý člen poměrnou část stipendia.

Kdy proběhne realizace studovny?

Studovna musí být kompletně dokončena nejpozději do konce roku 2026, ale uděláme vše pro to, abyste ji mohli využívat dřív. S realizací chceme začít už v příštím roce. Jednoznačně… Nemusíte se bát, že si v ní nezastudujete!

Neváhejte a pusťte se do toho!