Staňte se členy týmu majálesu, Zaparkuj nebo pomocníkem Konferenčního servisu UP

Ilustrační foto: majales.upol.cz
Pátek 19. leden 2018, 10:11 – Text: OK

Oddělení komunikace UP a Konferenčního servisu UP hledají spolupracovníky - šikovné, aktivní, zodpovědné a kreativní studenty a studentky, kteří by měli zájem podílet se na realizaci Akademického týdne (19.–25. února), Olomouckého Majálesu UP (únor–květen) a iniciativy Zaparkuj – oživujeme veřejný prostor (květen–listopad).

Podrobněji o jednotlivých aktivitách, na kterých uvítáme vaši pomoc:

Zaparkuj – oživujeme veřejný prostor
Baví vás práce na čerstvém vzduchu, která je zároveň posláním? Chcete přispět k rozvoji kulturních a sportovních akcí v prostředí (nejen) olomouckých parků? Hledáme akční lidi, kteří mají čas (a jsou v Olomouci) i přes léto, kdy probíhá velká část našich aktivit. Hledáme sporťáky, kreativce i píáristy, mladé lidi, kteří jsou schopní přiložit ruku k dílu a nebojí se ušpinit. Při dlouhodobé spolupráci odměna jistá. Více o projektu na zaparkuj.upol.cz.
Bližší informace: Ondřej Martínek | Oddělení komunikace UP | E: ondrej.martinek@upol.cz

Olomoucký Majáles UP
Pro 8. ročník Olomouckého Majálesu UP hledáme studentky a studenty, kteří by se rádi realizovali při organizaci jedné z největších kulturních akcí v regionu. Olomoucký majáles je v českém prostředí unikum. S podtitulem „studenti studentům“ mícháme už sedm let hudbu, film, divadlo, neziskový sektor, umění i sport – to vše nízkonákladově, pro všechny, zdarma a v krásném prostředí Bezručových sadů.
Hledáme šikovné lidi, kteří rádi píšou, organizují, fotí, točí, promují, zařizují a mají chuť nejen se něčemu novému přiučit, ale poznat i skvělé lidi. Více o projektu na www.majalesolomouc.cz

Konferenční servis
Konferenční servis hledá pomocníky pro níže uvedené slavnostní akty, konference i univerzitní ples. Vždy platí, že odměna je 90 Kč/hod, přičemž odměnu obdržíte formou stipendia.
Případní zájemci, ozvěte se nám prosím na e-mail konferencniservis@upol.cz a ve zprávě uveďte termíny, o které máte zájem. Budeme vybírat podle pravidla „kdo dřív přijde, ten dřív bere“. Data konání jsou platná, časy se mohou mírně upravovat (nejlépe si vždy vyblokujte celý den).
Na vaše odpovědi se budeme těšit do 26. 1. 2018.

Inaugurace rektora a děkanů | Arcibiskupský palác, 20. 2. 2018 (9:00–14:00)
Slavnostní předávání cen rektora UP | aula PdF UP, 21. 2. 2018 (8:00–10:00)
Konference DBS | Arcidiecézní muzeum, 22.–23. 2. 2018, (8:00–15:00)
Reprezentační ples UP 2018 | hotel NH Collection Olomouc Congress, 24. 2. 2018 (16:00–02:00)