Brigáda ASC UP: Staňte se lyžařským instruktorem, sportovním lektorem nebo vedoucím příměstského tábora

Ilustrační foto: pexels.com
pondělí 15. leden 2018, 7:47 – Text: ASC

Vážené studentky, vážení studenti, rádi bychom vám nabídli spolupráci s Akademik sport centrem Univerzity Palackého v Olomouci při našich plánovaných projektech. Jedná se o placené brigády na základě dohody o provedení práce. Momentálně hledáme následující posily:

Lyžařský instruktor
Hledáme instruktory lyžování s licencí pro výuku dětí z mateřské školy v termínech 6., 7., 8. února a 21., 22., 23. února 2018 v Hrubé Vodě nedaleko Olomouce (odjezd společně busem). Výuka bude probíhat v dopoledních hodinách. Zájemci o celý kurz nebo i o jednotlivé termíny se mohou hlásit na e-mailu lenka.gracova@upol.cz. K textu přiložte vaše CV.

Lektor skupinových sportů
Od letního semestru 2018 hledáme nové lektory skupinových sportů (indoorcycling, aeorobik, bodystyling, joga, powerjoga, tabata, velké míče, zumba aj.). Požadujeme licenci. Zájemci se mohou hlásit na e-mailu lenka.gracova@upol.cz. K textu přiložte vaše CV.

Táborový vedoucí (trenér, instruktor, skladník, zdravotník, …)
Na příměstské tábory v Olomouci (Léto dětí) přijmeme nové nadšené vedoucí s vlastním programem, vedoucí s doplňkovým programem ke sportovním táborům, pomocné instruktory, trenéry sportů či netradičních aktivit, zdravotníky, skladníky aj. Zájemci nechť vyplní dotazník na našem webu nejlépe do 15. 2. 2018.

Více informací k nabízeným brigádám najdete na našich webových stránkách.