Konference Aktuální výzvy primárního vzdělávání v matematice v 21. století

Grafika: Ondřej Moučka
Úterý 13. duben 2021, 16:01 – Text: katedra matematiky

Katedra matematiky Pedagogické fakulty Univerzity Palackého ve spolupráci s Jednotou českých matematiků a fyziků pořádá 25. vědeckou online konferenci s mezinárodní účastí EME2021 „Aktuální výzvy primárního vzdělávání matematice v 21. století“.

Konference se koná 21.–23. 4. 2021 online pod záštitou děkanky Pedagogické fakulty UP prof. PaedDr. Libuše Ludíkové, CSc. Zahájení konference proběhne dne  21. 4. 2021 v odpoledních hodinách, další jednání v sekcích budou probíhat 22. – 23. 4. 2021.

Cílem konference je prezentace původních výsledků vědeckovýzkumné a odborné práce v oblasti matematiky a didaktiky matematiky, zaměřené na aplikaci v primárním matematickém vzdělávání a ve vysokoškolské přípravě učitelů.

Celý program najdete zde: http://eme.upol.cz/

Konference je součástí letošních Dnů vědy a umění, které probíhají z pochopitelných důvodů také online.