Nabídka Akademik sport centra UP

Pátek 30. listopad 2018, 15:53 – Text: ASC

Vážené zaměstnankyně, vážení zaměstnanci,

Akademik sport centrum UP by vám rádo s blížící se zimou a vánočními svátky nabídlo několik akcí a tipů na dárky:

1. Mikulášská show – písničkový pořad pro děti s Mikulášem, čertem a anděly;
  2. Dárkové poukazy – lukostřelba, fitness, sauna, sportovní programy na LS 2019 a nově i „Babí léto“;
  3. Instruktorský kurz – lyžování nebo snowboarding;
  4. Babí léto 2019 – programy pro aktivní seniory.

1. Mikulášská show

Rádi bychom vás a vaše děti či vnoučata pozvali na tradiční předvánoční Mikulášskou show. Můžete se těšit na zábavný program plný písní, scének, tancování a legrace pro děti i dospělé. Akce se koná v pátek 7. prosince 2018 v Domě armády (tř. 1. máje) od 17:30.

Vstupné je jednotné pro děti od dvou let i dospělé – 50 Kč/osoba.

Pro děti budou připraveny balíčky v hodnotě 200 Kč. Vstupenky a poukázky na balíčky je možné zaplatit letos nově na účet Akademik sport centra: 107-4900270207/0100 (var. symbol 11974023), popř. v hotovosti (budova loděnice za Sportovní halou UP na Lazcích – U Sportovní haly 2a).

Přihlašujte se prosím pomocí elektronické přihlášky nebo na tel. 585 636 451 | 775 912 040.

2. Dárkové poukazy

Lámete si hlavu s dárkem pro vaše blízké? Darujte jim poukázku na sportovní aktivity v rámci programů ASC UP (lukostřelba, posilovna, sauna, sportovní programy na LS 2019 a nově i „Babí léto“)! Objednávejte na asc@upol.cz.

3. Instruktorský kurz

Staňte se instruktorem lyžování nebo snowboardingu. Termín kurzu je 14.–19. 12. 2018. Studenti Univerzity Palackého v Olomouci mají při přihlášení na instruktorský kurz přes Akademik sport centrum UP dohodnutou slevu 500 Kč z kurzovného. Více informací na www.akademikolomouc.cz.

4. Babí léto 2019

Zveme vás, vaše rodiče či prarodiče na programy pro aktivní seniory. Po úspěšném pilotním cyklu Babího léta v letošním roce bude program pro seniory pokračovat také od února roku 2019. Čtvrteční lekce se opět budou skládat ze vzdělávacích, tvůrčích a pohybových aktivit, každá lekce bude zakončena společným obědem.

Další informace budou na webových stránkách ASC UP.

Pokud chcete rodiče, prarodiče nebo přátele obdarovat poukazem na Babí léto 2019, pište na asc@upol.cz nebo volejte na telefon 585 636 451 či 776 285 865.