Pedagogická fakulta má nový web pro firmy a instituce

zdroj: web https://www.projekty.pdf.upol.cz/
Pondělí 8. červen 2020, 15:24 – Text: Dana Jurková

Ucelenou nabídku výzkumných oblastí, smluvního výzkumu a služeb jak pro firmy, tak pro školská zařízení, vládní nebo neziskové organizace, zájemci naleznou na nových webových stránkách Ústavu pro výzkum a vývoj www.projekty.pdf.upol.cz. Stránky budou primárně fungovat jako prezentace know-how a možností spolupráce s Pedagogickou fakultou.

Spolupráce s aplikační sférou na naší fakultě rok od roku roste. Proto jsme připravili pro zájemce z řad firem nebo organizací přehled toho, co můžeme na fakultě v oblasti transferu znalostí nabídnout. Vše potřebné je přehledně zveřejněno na jednom místě,“ uvedla děkanka Libuše Ludíková. „S webovými stránkami budeme dále aktivně pracovat a přizpůsobovat je potřebám aplikační sféry. V neposlední řadě přidáme také jejich anglickou verzi,“ dodala.

Na nově spuštěných webových stránkách www.projekty.pdf.upol.cz mohou firmy nebo organizace dále najít přehled vybraných tuzemských i mezinárodních projektů, reference od firem a organizací, se kterými již fakulta spolupracuje, přehled zajímavých mediálních výstupů, které se vztahují ke spolupráci s firmami a organizacemi, nebo významných osobností fakulty.

Zpět