Pozvánka na workshop Vzdělavatelé sobě: Jak učit budoucí učitele pracovat s emocemi?

Foto: atlas.otevreno.org
Úterý 15. listopad 2022, 6:00 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Přijďte si zažít, jaké to je, když ve výuce budoucích učitelů pracujeme s emocemi, na čem taková výuka stojí a co je pro ni potřeba. A pojďte společně s námi hledat, jak s emocemi pracovat i ve vlastní výuce.

Pedagogická fakulta UP pokračuje ve spolupráci s hnutím Otevřeno a tentokrát pořádá workshop na téma Vzdělavatelé sobě: Jak učit budoucí učitele pracovat s emocemi? Akce proběhne 30. listopadu 2022 od 14:00 do 16:30 hodin v ateliéru intermédií v budově konviktu (Univerzitní 3–5).

Workshop povede Stanislav Michek, odborný asistent z Ústavu primární a preprimární edukace PdF UHK a vedoucí projektu Nebojme se prožívání. Jedním z cílů tohoto projektu bylo systematické zavádění výukových metod a forem v hodinách různých předmětů tak, aby průběh hodiny byl výrazně zaměřen na prožívání a emoce. Postupem času začalo docházet k tomu, že sami studenti si rovinu prožívání a sdílení emocí začali uvědomovat.

Vzhledem k omezené kapacitě je nutné se registrovat skrze registrační formulář.