Sportovní programy a další akce ASC

Středa 19. září 2018, 8:46

Akademik sport centrum UP nabízí studentům a zaměstnancům širokou nabídku pravidelných sportovních aktivit na zimní semestr.

BALÍČEK SPORTŮ (základní program)

Cena 980 Kč na celý školní rok / 650 Kč na zimní semestr
Jedná se o balíček sportů za jednotnou cenu (skupinové aerobní lekce, halové sporty, tance, kanoistika, …). Při zakoupení sportovního průkazu si vyberete preferovaný sport v konkrétní den a čas. To znamená, že si 100% jednou týdně zacvičíte vámi preferovanou sportovní aktivitu. Další vaše účast záleží na tom, ve kterých hodinách najdete volné kapacity a na které se rozhodnete jít.
Novinky ZS: dance workout, současný tanec, indoorcycling – přesunut z výběrových do balíčku sportů

VÝBĚROVÉ SPORTY (speciální sportovní programy)

Ceny dle jednotlivých sportů.
Nabídku tvoří sporty, které jsou kvůli vyšším nákladům kalkulovány každý zvlášť (např. horolezectví, plavání, veslování, tenis, jezdectví, jumping, univerzitní liga – fotbal, nohejbal, squash). Při zakoupení daného programu máte vstup pouze do jedné konkrétní hodiny v týdnu.
Novinky ZS: pozemní hokej, lukostřelecký biatlon
Lukostřelba – www.lukostrelbaolomouc.cz
Fitness a sauna – www.akademikfitness.cz

CVIČENÍ PRO ZAMĚSTNANCE UP

Cena 700 Kč na celý školní rok / 400 Kč na zimní semestr
Jedná se o balíček sportů určených pouze pro zaměstnance (jóga, stolní tenis, zdravá záda). Novinka ZS: pila jóga (jóga s prvky pilatesu)
Dále nabízíme zaměstnanecký tenis (980 Kč/semestr) a kurz „Zpět do tanečních“ (980 Kč/semestr).

Harmonogram akademického roku 2018/2019 z pohledu ASC UP

BALÍČEK SPORTŮ – Základní sportovní prograM – zahájení a konec cvičení:

• Zimní semestr (13 týdnů): 17. 9. – 16. 12. 2018 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 7. 1. – 8. 2. 2019
  • Letní semestr (13 týdnů): 11. 2. – 12. 5. 2019 + zkouškové období (jiný rozvrh cvičení) 13. 5. – 14. 6. 2019

VÝBĚROVÉ SPORTY – Speciální sportovní programy – zahájení a konec cvičení:

• Zimní semestr (12 týdnů): 24. 9. – 16. 12. 2018
  • Letní semestr (12 týdnů): 18. 2. – 12. 5. 2019
  • Den sportu UP | 28. 9. 2018
  • Sportovní den UP | 15. 5. 2019

Prodej sportovních průkazů

Co potřebujete k zakoupení sportovních programů:

1. foto pasového formátu (může být i kvalitní ČB kopie) – pokud nemáte registrační kartu z minulého roku;
  2. identifikační kartu studenta nebo zaměstnance UP (ISIC, popř. občanský průkaz);
  3. jednorázový poplatek 20 Kč za vystavení registrační karty (POZOR - reg. karta platí po celou dobu studia);
  4. peníze na zaplacení sportovních programů.
    Sportovní programy lze platit také platební kartou (MasterCard, VISA, Maestro) nebo poukázkami (Unišek, Unišek+, Ticket Benefitsk Ticket Multi, Ticket Sport&Kultura- Edenred)

POZOR ZMĚNA MÍSTA PRODEJE!
Z důvodu rekonstrukce hlavní menzy na ul. Šmeralova je prodej sportovních programů v měsíci září přesunut do vstupní chodby Koleje Bedřicha Václavka – Šmeralova 8, Olomouc

• 17.–20. 9. 2018 (PO–ČT) v čase od 9:00 do 15:00
  • 24.–27. 9. 2018  (PO–ČT) v čase od 9:00 do 15:00
  • Od 1. 10. 2018 prodej sportovních průkazů v Akademik Fitness (budova Sportovní haly UP, U Sportovní haly 2, Olomouc-Lazce) – denně od 14:00 do 20:00.

Současně zveme všechny studenty i zaměstnance UP na další akce

• 28. 9. 2018 od 9:00 proběhne na sportovištích ASC (Sportovní hala UP, Akademik Fitness, sauna, lukostřelnice, tělocvičny – Envelopa, 17. listopadu, kurty Hynaisova) Den sportu UP.
  • 28. 9. 2018 v 15:00 bude zahájena na letišti v Neředíně Drakiáda. V průběhu odpoledne proběhne soutěž vlastnoručně vyrobených draků. Doprovodný program, včetně možnosti si draka vyrobit, bude zajištěn.
  • 4. 10. 2018 bude zahájen pilotní kurz z nového cyklu aktivit pro seniory s názvem Babí léto. Tříhodinové lekce Babího léta přinesou účastníkům možnost všestranného vyžití – pohybového, tvůrčího a osvětového. Přihlášky na asc@pol.cz.

Rozvrhy sportovních programů a další Informace o nabízených akcích naleznete na www.akademikolomouc.cz.  Těšíme se s vámi na našich lekcích a akcích na viděnou!