Veřejná performance studentek 2. ročníku Speciální pedagogiky – dramaterapie.

Repro PdF
Pondělí 22. březen 2021, 14:50 – Text: Ondřej Moučka

Dovolujeme si vás tímto pozvat na online veřejnou performance studentek 2. ročníku Speciální pedagogiky – dramaterapie.

Proběhne 22. 3. 2021 od 17:00 do 21:00 hodin na YouTube.

Program je následovný:

(Jsem nebo nejsem) V OBRAZE

Od 17:00.

hrají: Aneta Kvapilová, Adéla Vybíhalová, Lenka Černínová, Lenka Uhříčková, Monika Lenková, Nikola Havránková, Vanda Hašková, Vendula Marzinová, Vendula Osičková.

Dveře se uzavřely a naše životy se přesunuly do čtyř stěn. Naše existence je závislá na počítači, který nás spojuje s životem předtím. Žijeme nevyzpytatelné životy na židli přilepení na obrazovce a přemýšlíme, zda ještě vůbec existujeme.

Představení sledujte zde

Nεp0cho¶íš

Od 18:30

hrají:

Magdaléna Bušinová, Michaela Čáslavová, Miriama Reznická, Lisa Schmerler, Tereza Káčeriková

Naozaj si myslíme, že podstata našich problémov závisí od toho, či to ostatná pochopia, alebo tam záleží na niečom úplne inom? Je to všetko o veľkosti našich problémov alebo o tom, ako sa k nim postavíme? Je jasné, že se nakoniec za svoje problémy postavíš vždy ty sám, ale je dobré, keď ti niekdo najskor pomože po páde vstať. Či?

Představení sledujte zde

Evaluace představení ve 20:00. Pokud vás napadne v průběhu nebo po představení nějaká otázka, myšlenka, cokoliv, co byste s představitelkami chtěli sdílet, připojte se na ZOOM pod následujícím odkazem.

(Meeting ID: 970 4754 4869, Passcode: 774120)