Vítejte na palubě! Studenti a studentky prvních ročníků jsou zváni na welcome drink a informační setkání

Grafika: PdF UP
Čtvrtek 14. září 2023, 11:00 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Pedagogická fakulta přivítá studenty a studentky prvních ročníků. Přijde je pozdravit vedení fakulty i zástupci studentů, na programu budou užitečné informace, aktuální nabídka kurzů a tipy na příjemné studium v Olomouci.

Milé studentky a studenti 1. ročníků,

rádi bychom vás pozvali na společné setkání u příležitosti vašeho zahájení studia na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Setkání, na němž se dozvíte důležité informace o studiu u nás, se uskuteční 18. září 2023 v 15 hodin ve velké aule na hlavní budově PdF (v přízemí). V 18:00 vás přivítá na parkánu konviktu akademická obec (Univerzitní 3–5, Olomouc). Během společenského setkání vás budou čekat zdravice zástupců akademické obce, welcome drink a seznamovací hra. Svůj set nám zahraje DJ Nicolas Vidras.

A co bude na programu?

1. Pozdrav děkana fakulty Vojtecha Regece a vedení PdF UP;

2. Prezentace komunikačních kanálů fakulty, sociálních sítí a webových platforem PdF UP, koncept Učitel21 (Petra Šobáňová);

3. Novinky z oblasti studia (Radka Dofková);

4. Novinky z oblasti praxí, Centrum inovací ve vzdělávání (Jitka Petrová);

5. Pozdrav studentských senátorů a senátorek;

6. Prezentace studentského spolku Otevřeno.

Pozor pozor! Rozdáváme dárky s našimi fakultními motivy!

Během naší akce bude možnost zapojit se do zajímavé jednodenní výzvy a získat naše krásné dárky!

Jak se zapojit?

Vytvořte komiksovou bublinu a napište do ní heslo, s nímž vstupujete na pedagogickou fakultu. Vyfotografujte se s bublinou buď přímo s námi v aule, anebo kdekoliv jinde na fakultě, fotku zveřejněte, označte nás a přijďte si pro dárek. Akce probíhá pouze 18. září 2023.

Tip pro vás!

Podívejte se, kdy máte setkání na katedře či ústavu.

Věděli jste, že…

… jsme pro vás přichystali stránku s užitečnými informacemi, které se vám budou hodit do začátků? Na stránce „První pomoc pro prváky“ najdete základní pokyny, informace a tipy pro příjemné studium na pedagogické fakultě. Navštivte ji zde.