Výběrové řízení Eramus+ 2021/2022 pro studenty

grafika: Ondřej Moučka
Úterý 12. leden 2021, 12:16 – Text: Zahraniční oddělení PdF

I když současná situace výjezdům do zahraničí příliš nepřeje, program Erasmus+ se nezastavil a funguje dál. Na pedagogické fakultě bylo právě vyhlášeno výběrové řízení na studijní pobyty realizované v akademickém roce 2021/2022. Máte jedinečnou příležitost vyzkoušet si některý ze vzdělávacích systémů téměř všech evropských zemí. Můžete vyjet na semestr i celý rok do teplých krajin, jako je Španělsko, či do, co se počasí týče, chladné Skandinávie. V době svého studia se můžete pohybovat mezi větrnými mlýny v Holandsku, nebo šlapat po Alpách v Rakousku. Nebo můžete na studijní návštěvu k našim nejbližším sousedům na Slovensko. Možností je nepřeberné množství, kompletní nabídku naleznete zde.

Celé výběrové řízení se administruje prostřednictvím aplikace Erasmus+ (erasmusplus.upol.cz). Zde najdete i termíny pro přihlášení a podmínky dílčích výběrových řízení (mohou se lišit podle jednotlivých pracovišť PdF UP).

Obecné informace o programu Erasmus+ najdete na stránkách Zahraničního oddělení RUP.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat e-mailem.

Zahraniční oddělení PdF UP