Zveme na další ročník konference Vánoce a zdraví

Foto: Lukáš Blokša
Středa 22. listopad 2023, 9:56 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Centrum výzkumu zdravého životního stylu, katedra antropologie a zdravovědy, katedra primární a preprimární pedagogiky a Centrum celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci si Vás dovolují co nejsrdečněji pozvat na 9. ročník interaktivní vzdělávací konference a workshopu Vánoce a zdraví.

Akce proběhne dne 6. prosince 2023 od 9:00 hodin v hlavní budově Pedagogické fakulty UP na Žižkově náměstí. Záštitu nad akcí převzal děkan PdF UP Vojtech Regec.

„Jde o 9. ročník, kvůli kovidové pauze navazujeme na 8. ročník až po třech letech. Jsou zváni učitelé z praxe, studenti, akademici, ale také zájemci o zdraví, zdravotní gramotnost, zdravý životní styl, podporu zdraví a prevenci nemocí a rizikového chování. Účastníci se mohou dopoledne těšit na odborné přednášky, odpoledne na ně pak navážou interaktivní zážitkové workshopy s odborníky z praxe,“ upřesňuje Michaela Hřivnová z katedry antropologie a zdravovědy PdF UP.

Vstup na konferenci je bezplatný. Více informací a možnost registrace najdete na webu CCV v sekci „Vánoce a zdraví 2023“. Účastníci zaregistrovaní do 3. prosince 2023 také obdrží osvědčení.

Program akce naleznete níže.