Kontakt

V případě Vašeho zájmu o zveřejnění nabídky zaměstnání pro naše absolventy prosím kontaktujte:

Mgr. Martina Bartoníčková
Projektový manažer
tel.: 585635202,585635189
email: martina.bartonickova@upol.cz

Aktuální nabídky

 • ZŠ a MŠ generála Františka Fajtla DFC nabízí pracovní místo učitelka mateřské školy. Nástup v srpnu 2018.
  Nabízíme příjemné prostředí, možnost dalšího růstu.
  Strukturovaný životopis zašlete na emailovou adresu: eva.duchkova@zsfajtla.cz nebo jitka.barinova@zsfajtla.cz.
  Telefon: 774 445 994, 774 445 992.

 • Základní škola a Mateřská škola Opava – Komárov PŘIJME od šk.roku 2018/2019 učitele/učitelku 1. - 5. st ZŠ na celý nebo částečný úvazek. Více informací v příloze.

 • Střední škola železniční, technická a služeb, Šumperk nabízí jeden celý úvazek pro výuku českého jazyka - od 1. 9. 2018. Požadujeme vysokoškolské magisterské vzdělání - výuka českého jazyka na SŠ.

  Kontakt: jonova@sszts.cz (ředitelka školy), tel.: 583 320 108 nebo sekretariát tel.: 583 320 138

 • Academic School, Mateřská škola a základní škola, s. r. o. nabízí pracovní místa na pozice:
  1. učitel/ka MŠ
  2. vychovatel/ka pro školní klub a školní družinu
  3. pedagog/pedagožka pro ZŠ Zlín a ZŠ Uherské Hradiště

  Podrobné informace k nabízených pozicím najdete v příloze.

 • Základní škola Velké Poříčí, okres Náchod nabízí pracovní místo na pozici učitel(ka) pro 1. stupeň. Kontakt najdete v příloze.

 • Český svaz ochránců přírody Prostějov hledá novou posilu na lektorování ekologických výukových programů.
  Práce vhodná pro absolventy jakýchkoli oborů spojených s přírodopisem, prvním stupněm, prvoukou, ekologií. Více informací najdete v příloze.

 • Středisko rané péče SPRP, pobočka Olomouc nabízí pracovní místo poradce /poradkyně rané péče. Více informací najdete v příloze.

 • Střední průmyslová škola stavební Lipník nad Bečvou nabízí jeden celý a jeden částečný úvazek pro kombinace předmětů matematiky, fyziky, výpočetní techniky a tělesné výchovy. Více informací v příloze.

 • Malá škola rodinného typu ZŠ Církvice, okres Kutná Hora hledá od školního roku 2018/19 učitelku ke druháčkům. KONTAKT: Ludmila.hruskova@zscirkvice.cz nebo telefonní číslo 723305303.

 • Základní škola Erudio v Žamberku hledá učitele / učitelku 1. stupně. Více informací v příloze.

 • Základní škola Zlín, Mikoláše Alše 558 přijme od školního roku 2018/2019 učitele na 1. stupeň ZŠ a učitele na 2. stupeň ZŠ s aprobací matematika. Více informací o škole naleznete na www.zsmalse.cz. Nabídky s životopisem zasílejte do 26. června 2018 na zsmalse@zsmalse.cz.

 • ZŠ Bystřice, okres Benešov přijme od školního roku 2018/19 kvalifikovaného učitele/ učitelku 1. stupně ZŠ na plný úvazek. Nabízíme byt a přátelské prostředí, požadujeme aktivní přístup k práci i výuce. 
  Kontakt: zs.bystrice.bn@seznam.cz.

 • Mateřská škola Luhačovice přijme speciálního pedagoga/pedagožku se SZZ z logopedie na pozici učitelka MŠ v logopedické třídě. Nástup 1. 9. 2018.

  Kontakt: 734 316 076
  reditel.msluhac@seznam.cz

 • ZŠ U Obory v Praze - Uhříněvsi nabízí 3 pracovní místa. Více informací v příloze.

 • Charita Hranice hledá pro centrum denních služeb sociálního pracovníka, bližší podrobnosti, a pracovníka v sociálních službách, bližší podrobnosti.

 • Základní škola a Mateřská škola Bohdíkov, okres Šumperk nabízí pracovní místo na pozici učitel AJ pro 1. st. ZŠ a učitel pro 1. st. ZŠ. Bližší informace v příloze.

 • ZŠ a MŠ Andělská Hora, okres Bruntál hledá učitele 1. stupně ZŠ a 2. stupně ZŠ s aprobací anglický jazyk. Více informací v příloze 1 a příloze 2.

 • Základní škola Brno, Štolcova hledá do tříd specializujících se na vzdělávání žáků s autismem UČITELE, VYCHOVATELE. Nabízíme metodickou podporu a dlouhodobou spolupráci na hlavní pracovní poměr. Taktéž hledáme ASISTENTA PEDAGOGA na poloviční úvazek (20 h/ týdně). Životopis s motivačním dopisem posílejte na ZŘ drapela@autistickaskola.cz, případně se informujte telefonicky 775 334 472. Těšíme se na Vás!

 • MAS ORLICKO z.s., které se zabývá realizací projektu „Místní akční plán vzdělávání II“ vyhlašuje výběrové řízení na pozici 
  Administrativní pracovník pro komunikaci a technickou pomoc. Veškeré informace najdete v příloze.

 • Základní škola Holešov, okres Kroměříž, fakultní škola PdF Olomouc, nabízí od školního roku 2018/2019 pracovní místa na pozici:
  1. učitele/učitelku 1. stupně
  2. učitele/učitelku 2. stupně Čj - Tv/D/Vv 

  Nabízíme příjemný a přátelský kolektiv, tvůrčí prostředí, prostornou školu s moderním vybavením. Požadujeme odpovídající vzdělání, spolehlivost, zodpovědnost, tvořivost a respektující přístup. Více informací o činnosti školy najdete na www.3zshol.cz . Nabídky s životopisem zasílejte do 30. června 2018 na kancelar@3zshol.cz

 • ZŠ Heřmanův Městec, okres Chrudim hledá učitele/učitelku na 2.stupeň ZŠ

  ZŠ Heřmanův Městec, okres Chrudim přijme kvalifikovaného učitele(učitelku) F v kombinaci s M, Tv, Pč na celý úvazek, nástup září 2018. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na adresu skola@zshm.cz. Více o naší škole najdete na www. zshermanuvmestec.cz

 • ZŠ Budišov nad Budišovkou, okres Opava, p. o. hledá učitele II. stupně (ideálně fyzika v kombinaci s TV/INF/VV). Nástup 1. 9. 2018. Výhody: malé třídní kolektivy, příspěvek na penzijní připojištění a zaměstnaneckou rekreaci. V případě potřeby pomůžeme sehnat bydlení v místě. Info: natalie.jassovazavináčskolabudisov.cz, 725 455 922.

 • Stáž v Czech and Slovak School & Community Manchester 

  Požadavky:
  1) Vedení výuky českého jazyka a literatury pro žáky v předškolní nebo školní třídě - výuka se zaměřuje na nácvik všech jazykových kompetencí (mluvená a psaná dovednost užívání jazyka, poslech a čtení) a gramatiky v souladu s VP Základní škola, v předškolních třídách je jazyková výuka propojená s hrou a výtvarnými činnostmi. Nedílnou součástí výuky ve všech třídách je podpora českého kulturního povědomí žáků. (Výuka 3 hodiny týdně + přípravy.)

  2) Spoluúčast na zajišťování mimoškolních akcí pro českou komunitu, jako jsou kulturní akce, výlety, workshopy, školní představení či besídky apod. (1-4 akce za měsíc.)

  3) Administrativní práce spojené s řízením školy.

  Celkově se tedy jedná o 20-30 hodin práce týdně.

  Kontakt: karolinaduskova1@gmail.com

 • Základní škola Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 467, okres Vsetín nabízí místo učitele/učitelky pro 1. - 5. ročník. Více informací v letáku

 • ZŠ Praha 9 - Satalice přijme od školního roku 2018/ 2019 učitele přírodovědných oborů (především M, Ch, Bi). Hledáme aktivního, tvořivého kolegu, kterému nabízíme přívětivé moderní pracovní prostředí a možnost ubytování v nově vybudovaném komplexu obecních bytů. 
  Kontakt: horackova.iveta@skolasatalice.cz.

 • Waldorfská základní škola a mateřská škola v Olomouci hledá učitele/učitelku na 1. stupeň ZŠ. Nástup od září 2018. Bližší informace a kontakt v přiloženém letáčku.

 • EDUCAnet – gymnázium, SOŠ a základní škola Praha, s.r.o., Roztylská 1, 148 00 Praha 4, , Fakultní škola Univerzity Karlovy v Praze, Pedagogické fakulty nabízí pro školní rok 2018-19 pracovní místo.
  Zvlášť stojíme o interní i externí spolupráci při vyučování předmětů MAT, FYZ a ICT na G, SOŠ nebo ZŠ (podle domluvy).
  Dále uvítáme spolupracovníky, kteří chtějí vzdělávat studenty SOŠ, oboru IT, v odborných předmětech Operační systémy, Hardware a Počítačové sítě.

  NABÍZÍME:
  - spolupráci studujícím (možnost plnění pedagogické praxe) i absolventům
  - částečný nebo plný úvazek
  - dobré mzdové podmínky, až 400 Kč za vyučovací hodinu odborných předmětů IT
  - řadu dalších pracovních benefitů (podpora DVPP, sick days, notebook...)

  OCENÍME:
  - znalost AJ (možnost výuky v AJ)
  - aktivní praxi v oboru v případě výuky odborných IT předmětů
  ... nic z toho ale není podmínkou!

  KONTAKT:
  Tomáš Bartáček, vedoucí sekce MAT-FYZ-IT
  tomas.bartacek@educanet.cz
  733 17 32 32

 • Soukromá klinika LOGO s.r.o., se sídlem v Brně, Vsetínská 20, vypisuje výběrové řízení na 2 absolventská místa
  logoped – logopedka pro pracoviště v Brně a v Praze. Více informací v letáku.

 • ZŠ Praha 5 - Řeporyje přijme kvalifikovaného učitele/učitelku pro II. stupeň s aprobací ČJ od 1. 9. 2018. Možnost poskytnutí služebního bytu.
  Kontakt: weignerova@zs-reporyje.cz, tel.: 725 700 400

 • ZŠ a MŠ Chornice přijme kvalifikovaného učitele - učitelku přírodopisu pro šk. rok 2018/19. Nabízíme práci na plný úvazek. Kontakt: 602 964 287.

 • Tým "Děti bez hranic" hledá po dobu letních prázdnin vedoucího dětského tábora. Bližší informace v letáku.

 • Základní škola Bochoř, okres Přerov hledá do týmu učitele 1.stupně. Více informací najdete v příloze.

 • Little England Academy hledá na školní rok 2018/2019 kvalifikovanou učitelku/učitele 1. stupně, pro třídu prvňáčků. Znalost anglického jazyka a Hejného metody výhodou! Nabízíme skvělé zázemí, malý kolektiv žáků (10 v prvním roce, dále max 18 dětí). Velmi dobré platové ohodnocení! + další benefity. Lokalita Pra-západ, obec Úholičky - krásná obec, která byla vyhlášena obci roku Středočeského kraje 2016. (Lokalita dobře dostupná PID). Možnost bydlení v garsonce v obci. Nabízíme příspěvek , nájem je poté jen cca 6300. Byt 30 min z centra Prahy MHD, 15 min autem.

  V prvním roce je možno také pracovat jako OSVČ, zde mzda 36 000 - 40 000/měsíčně. 

  Kontakt pro zaslání Vašich životopisů, či zájmu o více informací o naší bilingvni MŠ a budoucí ZŠ: info@little-england.cz nebo volejte 733 66 11 55

 • ZŠ Veltrusy hledá nové kolegy do svého týmu. Nabízené pozice a informace o škole najdete v letáčku.

 • Věznice Horní Slavkov přijme do pracovního poměru zaměstnance na pozici psychologa-psycholožky. Více informací najdete v příloze

 • ZŠ Žernosecká, Praha 8 hledá kvalifikovaného učitele/ku na 1.stupeň a dále učitele/ku AJ, M , TV a vychovatelku do ŠD.
  Kontakt: zs.zernosecka@seznam.cz, 777 774 618.

 • Pedagogicko-psychologická poradna Nový Jičín nabízí dvě pracovní pozice:

  1. psycholog
  2. speciální pedagog

  Požadované vzdělání: Ukončené studium v daném akreditovaném magisterském studijním programu. Předpokládaný nástup 3. 9. 2018.
  V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis na e-adresu: reditel@pppnj.cz. V případě dotazů volejte na tel. číslo 731 664 766

 • Hledáš praxi? Potřebuješ pomoct s bakalářskou nebo diplomovou prací? Budeš hledat práci, která Tě naplňuje?
  Jsme tady! Ozvi se! Hledáme dobrovolníky - mentory po celé Česke republice. Hledáme spolupracovníky do našeho týmu v těchto regionech: Zlínský, Moravskoslezský, Vysočina, Pardubický, Liberecký, Královéhradecký a Jihočeský.
  Kontakt na letáčku nebo na tel: 603220908 nebo email: koordinatorolomouc@yourchance.cz

 • Nemocnice Blansko přijme logopeda nebo klinického logopeda na částečný úvazek 0,5. Práce převážně s dospělými klienty. Zkušenosti vítány. Nutnost absolvování státní závěrečné zkoušky z logopedie a surdopedie. Možnost předatestační přípravy.
  Kontakt: Mgr. Miroslava Dyčková (dyckova@nemobk.cz).

 • Základní škola, Praha 10, Jakutská 2/1210 přijme od května 2018 učitelku/učitele 1. stupně. Od září 2018 přijme učitelku/učitele 1. stupně, učitelku/učitele 2. stupně matematiky. Životopisy zasílejte na info@zsjakutska.cz

 • Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici:
  PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH – PEČOVATEL/KA pro zařízení Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem. Bližší informace najdete v příloze.
  FUNDRAISER/KA (ORGANIZAČNÍ PRACOVNÍK). Více informací najdete v příloze.
  SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE pro zařízení Charitní pečovatelská služba Bystřice nad Pernštejnem. Více informací v příloze.

 • Základní škola Horní Planá (Lipensko, okres Český Krumlov) hledá UČITELE/UČITELKU PŘÍRODOPISU
  v libovolné kombinaci. Nástup 28. 8. 2018. Pěkný služební byt k dispozici
  Kontakt: skolahp@iol.cz, Tel.: 380 738 121 ; 775 868 150 
  www.zshorniplana.cz 

 • Nabídka místa - Manažer projektu Místní akční plán vzdělávání II. pro region Hranicko. Bližší informace najdete v příloze.

 • Oblastní charita Žďár nad Sázavou přijme pracovníka na pozici pracovníka/pracovnici v sociálních službách pro zařízení Rosa – denní stacionář Bystřice nad Pernštejnem. Více informací najdete v příloze.

 • ZŠ Prokopa Diviše a MŠ, Znojmo, Ke Škole 569/15 hledá učitele 2. stupně ZŠ aprobace: Ma/Ze/Dě/AJ
  www.zsprim.cz
  - nástup od září 2018
  - bližší info na tel.:606208208 (Daniel Kasan, ředitel školy)

 • ZŠ a MŠ U Santošky 1, Praha 5, přijme od září učitele/ku matematiky a učitele/ku 1. stupně na plný úvazek. 
  Vstřícné prostředí, příjemný kolektiv. 
  Nabídky s životopisem zasílejte na: rihova@santoska.cz, případně telefonujte: 777788272. 

 • Základní škola a Mateřská škola Tichá, p. o., okres Nový Jičín přijme od září 2018 kvalifikovanou učitelku/učitele mateřské školy. Požadujeme dokončené středoškolské (SPgŠ, obor Předškolní a mimoškolní pedagogika) nebo vysokoškolské (obor Učitelství pro mateřské školy) vzdělání, aktivní hru na hudební nástroj a vysoké pracovní nasazení výhodou. 

  Své životopisy zasílejte na e-mail: zs.ticha@centrum.cz, a to do 30. 4. 2018. 

 • Základní škola v Roztokách u Prahy od září 2018 hledá učitele těchto aprobací:
  1. stupeň, 2. stupeň - Český jazyk, Hudební výchova, Německý jazyk, Přírodopis a Občanská výchova.
  Požadujeme: spolehlivost, pracovitost a kladný vztah k dětem. 
  Nabízíme: výbornou dostupnost z Prahy, dobrou vybavenost, vstřícné jednání a služební byt.

  V případě zájmu volejte prosím tel. 601 124 207 nebo pište na email: olga.janouskova@zsroztoky.cz.

 • Konkursní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele Základní a mateřské školy Tichá, okres Nový Jičín. Více informací najdete v příloze.

 • ZŠ Resslova, Praha 2 hledá od 1. 9. 2018 vyučující na 1. stupeň na plný úvazek. Jsme menší škola v centru Prahy s přátelským kolektivem a výbornou dopravní dostupností. Těšíme se na Vás. Své nabídky zasílejte na reditel@zsressl.cz nebo machalkova@zsressl.cz či volejte na 224 923 700.

 • Středisko výchovné péče STŘED vypisuje nabídku volného pracovního místa na obsazení pozice Etoped s místem výkonu práce v Třebíči a Moravských Budějovicích. Více informací v příloze

 • 1. Základní škola Holešov, Smetanovy sady 630, 769 01 Holešov přijme od školního roku 2018/2019 učitele/ku s aprobací pro 1 stupeň ZŠ.
  Kontakt: skola.sekretariat@1zsholesov.cz.

 • Základní škola Budišov nad Budišovkou, okres Opava, p. o. hledá do svého týmu učitele/ku pro II. stupeň vzdělávání se zaměřením na TV, AJ, FY, INF. Více informací najdete v příloze