Sdělení pro studenty vykonávající státní závěrečné zkoušky a obhajoby kvalifikačních prací dne 21. 6. 2021

Pondělí 14. červen 2021, 13:20 – Text: děkanát

Vážené studentky, vážení studenti,

vzhledem ke skutečnosti, že platné normy upravující průběh konání obhajob kvalifikačních prací a státních závěrečných zkoušek podmiňují účast studentů doložením negativního výsledku testu na COVID-19, rozhodla se fakulta zcela mimořádně nabídnout studentkám a studentům, kteří budou v pondělí dne 21. 6. 2021 konat obhajoby a státní závěrečné zkoušky, možnost antigenního testování přímo v prostorách fakulty. Nabídka je určena především přihlášeným na obhajoby a státní závěrečné zkoušky dne 21. 6. 2021, u nichž hrozí riziko, že si nebudou schopni sami včas zajistit potřebné testování.

V tomto případě žádáme uvedené studentky a studenty o předběžné přihlášení se na antigenní testování, které bude probíhat dne 21. 6. 2021 od 7,00 hod. v prostorách fakulty, a to prostřednictvím google formuláře. Přihlášení bude možné do 17. 6. 2021.

Testování není určeno pro osoby, na něž se vztahují níže uvedené skutečnosti:

1. Prodělání onemocnění COVID-19 v posledních 180-ti dnech (dokument o laboratorně potvrzeném onemocnění COVID-19 student předloží k náhledu pověřené osobě příslušné zkušební komise).

2. Absolvování alespoň první dávky očkování, kdy od aplikace této dávky uplynulo více než 22 dní (kartičku obdrženou při očkování, případně Certifikát EU COVID-19 předloží student k náhledu pověřené osobě příslušné zkušební komise).