Dětský den na konviktu

Úterý 23. květen 2023, 14:11

Vážené kolegyně a kolegové,

dovolte, abychom co nejsrdečněji pozvali Vaše děti a teenagery na Dětský den na konviktu. Akce bude mít podobu otevřeného ateliéru a pro všechny příchozí budou připraveny nejen drobné dárky, ale i tvůrčí hravé aktivity. Studentky a studenti KVV PdF UP dětem ukážou, jak se dá čarovat s animací nebo fotoaparátem, vyzkoušíte si, jak fungují robotické hračky, a vytvoříte si vlastní portréty a gify. Open studio je provázáno s probíhající přehlídkou digitální tvorby mladých Be_on the Screen a navnadí Vás k tvůrčímu a originálnímu využívání mobilních telefonů a počítačů.

Těšíme se na děti všech zaměstnanců a studujících pedagogické fakulty, stejně jako na jejich kamarády. Akce je otevřena široké veřejnosti a konat se bude 2. června 2023 na konviktu, Univerzitní 3—5, Olomouc, 1. patro, ateliér kresby, a to v době od 13 do 16 hod.

Od 16 hodin se mohou zájemci přidat k účastníkům přehlídky a zúčastnit se zajímavé prezentace tvorby dětí a mládeže ve Filmovém sále ve 3. patře konviktu (16—18 hod. Be_on the screen and stay creative | Prezentace výstupů přehlídky, vystoupení hostů a slavnostní předávání ocenění). Následovat bude performance uskupení SKOVKA a projekce studentských počinů a DJ party s audiovizuální performancí středoškolských tvůrců (DJ Nikolas Vidras & Matěj Baláka).

Těšíme se na Vás –

Petra Šobáňová a celý organizační tým Be_on the Screen