Pozvánka na přednášku Holgra Schünemanna

Pátek 3. červen 2022, 14:22

Jménem Center of Evidence-based Education and Arts Therapies: A JBI Affiliated Group, které je součástí naší fakulty, vás zveme na přednášku našeho vzácného zahraničního hosta, prof. Holgra Schünemanna. Přednáška se uskuteční příští týden v pondělí 6. června v 15:00 hodin (přibližně do 16:30) a jmenuje se 10 důvodů, proč používat GRADE. Přednáška bude o metodice tvorby klinických doporučených postupů, která umožňuje transparentním a systematickým způsobem vytvářet doporučení pro praxi založená na vědeckých důkazech.

Ačkoliv se tato metodika používá zatím pouze v oblasti zdravotnictví, v rámci našeho JBI centra aktuálně realizujeme první projekty s aplikací této metodiky na oblast školství a očekáváme její vzrůstající význam v sociálních vědách. Prof. Schünemann je vůdčí osobností mezinárodní organizace GRADE Working Group a také jedním z hlavních autorů metodiky GRADE.

Přednáška bude v angličtině a zatím je plánovaná v místnosti proděkanů a je možné se připojit také online, odkaz naleznete zde.