Pozdrav děkana s přáním do akademického roku 2022/2023

Foto: Lukáš Blokša
Pondělí 19. září 2022, 13:34 – Text: Děkanát PdF UP

Je tu první den nového semestru a spolu s ním přinášíme pozdrav děkana Pedagogické fakulty UP Vojtecha Regece akademické obci s přáním do akademického roku 2022/2023!

Vážené studentky, vážení studenti,

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

dovolte, abych Vás co nejsrdečněji přivítal na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Věřím, že vstupujete do našich chodeb s nadšením a odhodláním – ať již pokračujete v dosavadním studiu, nebo k nám vstupujete úplně poprvé.

Doufám, že jste během letních prázdnin načerpali sílu i inspiraci a že do právě začínajícího semestru vstoupíte pravou nohou. Chtěl bych Vám popřát, aby pro Vás byl tento akademický rok úspěšný a aby Vám přinesl mnoho hodnotných podnětů. Přichystali jsme pro Vás některé novinky a věřím, že pro Vás budou užitečné a že napomohou tomu, aby bylo Vaše studium příjemnější. Všechny novinky a změny představíme v příštím čísle našeho fakultního newsletteru, na nějž se můžete těšit v začátku semestru.

Studenty a studentky prvních ročníků srdečně zvu na setkání 20. září 2022 v 15 hod., kde se můžeme poznat osobně. A připomínám stránku určenou prvákům na našem fakultním portále Učitel21, kde najdete všechny důležité informace i tipy. Vás všechny pak zvu na setkání naší akademické obce a na další akce, o nichž Vás budeme průběžně informovat.

Přeji Vám úspěšný vstup do nového akademického roku a doufám, že se na pedagogické fakultě budete cítit příjemně a spokojeně.

Kolegyním a kolegům bych také rád popřál úspěšný vstup do nového akademického roku 2022/2023. Doufám, že jste během letních prázdnin načerpali sílu i inspiraci a že do zimního semestru vstoupíte pravou nohou. Během letních týdnů doznal provoz fakulty celé řady změn, které Vám byly – a ještě budou – průběžně představovány. Souhrn novinek bude také součástí připravovaného newsletteru fakulty, na nějž se můžete těšit v začátku semestru.

Rád bych poděkoval všem, kteří se zapojili do různých aktivit, kterými naše fakulta žila během prázdnin. Od akcí zaměřených na wellbeing, přes kurzy celoživotního vzdělávání, letní tábory, až po Dny pro absolventy PdF UP. Velice si vážím Vašeho nasazení a vzájemné spolupráce, jež je pro rozvoj naší fakulty nezbytná.

Současně Vás předem prosím o ohleduplnost, protože nadcházející podzim může přinést problémy plynoucí z respiračních onemocnění a covidu.

Všechny Vás srdečně zvu na setkání naší akademické obce, kde se můžeme potkat osobně.

Těším se na další spolupráci s Vámi a přeji Vám klidný a úspěšný semestr.

S úctou

Vojtech Regec