Hodnocení kvality výuky začalo. Nebojte se a pomozte nám zlepšovat kvalitu výuky realizované na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

pondělí 8. duben 2019, 10:02

Vážené studentky, vážení studenti,

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že bylo zahájeno hodnocení kvality výuky pro letní semestr akademického roku 2018/2019.

V době od 8. 4. 2019 do 10. 5. 2019 opětovně probíhá na pedagogické fakultě hodnocení kvality výuky ze strany studentů. Nebojte se tedy, a pomozte nám, ale hlavně i sobě, zlepšovat kvalitu výuky realizované na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci.

Hodnocení kvality je prováděno na úrovní jednotlivých předmětů a je plně anonymní, takže nikdo není schopen spojit hodnocení předmětu či vyučujícího s konkrétní osobou hodnotitele.

Vyplnění dotazníku je jednoduché a nezabere příliš času, probíhá navíc v rámci systému STAG, který je vám jistě důvěrně znám a běžně jej používáte. Stručný postup použití modulu pro hodnocení kvality výuky v rámci systému STAG je možné nalézt zde

Děkujeme předem všem studentům Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci, kteří se do hodnocení kvality zapojí.

Vedení PdF UP v Olomouci