I love my teacher – letní soutěž PdF UP

pátek 22. června 2018, 06:55

I love my teacher je mottem letní soutěžní kampaně Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci určené nejen žákům a studentům, ale i široké veřejnosti. Netradiční formou – prostřednictvím soutěže – chce fakulta upozornit na inspirující pedagogy a zviditelnit učitelské povolání.

Pokud vás idea naší letní soutěže zaujala, budeme rádi, když se do ní zapojíte. Jak? Jednoduše: stačí navštívit svého oblíbeného učitele nebo učitelku, poptat se, jak se jim daří, a společně se vyfotografovat. Fotografii poté sdílejte na svém facebookovém nebo twitterovém profilu a opatřete ji doprovodným popiskem, v němž vysvětlíte, čeho si na svém učiteli vážíte. V příspěvku nás označte tak, že k doprovodnému textu vložíte @PedagogickafakultaUPOL (na Facebooku) nebo @FakultaV (na Twitteru). Na Facebooku se nezapomeňte ujistit, že máte příspěvek nastaven jako veřejný – abychom jej mohli vidět, sdílet a ocenit našimi dárkovými předměty. Za děti mohou příspěvek sdílet na svém profilu jejich rodiče, sourozenci nebo přátelé.

Každý účastník soutěže obdrží malý dárek a kromě toho porota na konci září vybere a ocení 3 nejlepší příspěvky – hodnotit se bude celek fotografie a doprovodného textu. Tři výherci získají hodnotné ceny – tablety Lenovo Tab3 7 Essential. Soutěžní část projektu, během níž mohou účastníci zveřejňovat své fotografie, probíhá od 22. června do 21. září 2018. Výsledek soutěže bude vyhlášen 2. října 2018 na sociálních sítích a webových stránkách pořádající Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Petra Šobáňová & Ondřej Moučka