Letní škola informatiky pro pedagogy

Grafika: CCV
Pondělí 21. červen 2021, 10:17 – Text: Centrum celoživotního vzdělávání

Vážené a milé kolegyně, vážení a milí kolegové,

Centrum celoživotního vzdělávání Pedagogické fakulty v Olomouci si Vás ve spolupráci s katedrou technické a informační výchovy dovoluje pozvat na Letní školu informatiky. Cílem těchto kurzů je rozvinout oborově-didaktické kompetence učitelů informatiky v oblasti inovačních změn, které vyplynuly z inovace RVP pro oblast Informační a komunikační technologie. Základem této inovace je preference rozvoje tzv. informatického myšlení a s tím spojeným rozvojem digitální gramotnosti žáků a studentů.

Letní škola informatiky proběhne ve dnech 16. 8. – 20. 8. 2021. Na výběr budete mít hned z několika možných témat nebo se můžete zúčastnit celé vzdělávací akce. Kurzy budou probíhat v prostorách Pedagogické fakulty Univerzity Palackého. Cílovou skupinou jsou učitelé základních a středních škol.

Na výběr budete mít z následujících témat:

Nebojte se nového pojetí výuky informatiky 16. 8. 2021

Nebojte se Scratche (přehled možností programovacího jazyka) 17. 8. 2021

Nebojte se Pythonu (přehled možností programovacího jazyka) 18. 8. 2021

Nebojte se Robotiky (přehled možností programování robotů) 19. 8. 2021

Nebojte se tvorby webu (přehled možností programování v PHP) 20. 8. 2021

Více informací o kurzu a platbě naleznete na našich stránkách: www.ccv.upol.cz

Těšíme se na Vás.

Kolektiv Centra celoživotního vzdělávání