Pedagogická fakulta přivítá absolventy z let 1972, 1973 a 1974

Foto: Alžběta Gregorová
Pondělí 8. leden 2024, 9:15 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Pedagogická fakulta UP pro své absolventy opět připravila Zlaté promoce, tedy slavnostní setkání absolventů po 50 letech od ukončení studia. Na podzim tak přivítá absolventy z let 1972, 1973 a 1974. Podívejte se, jakým směrem se Vaše alma mater vyvíjí, setkejte se po letech se svými spolužáky a zavzpomínejte na studentská léta! Zájemci o účast se mohou hlásit do konce ledna.

Zlaté promoce se uskuteční v letošním roce akce pro absolventské ročníky 1972, 1973 a 1974 a to v sobotu 23. března 2024. O programu budete informováni po vyplnění závazné přihlášky v elektronické podobě.

Vzhledem k tomu, že se mnohým z Vašich spolužáků změnilo v průběhu času příjmení či bydliště, prosíme Vás, abyste své spolužáky, s nimiž jste v kontaktu, o připravované akci informovali, resp. sdělili jim pokyny k závaznému přihlášení na akci.

Promoční obřad bude realizován tradičním způsobem, tedy obnovením akademického slibu absolventa a jeho slavnostním potvrzením na insignii fakulty za přítomnosti akademických funkcionářů.

Pokyny k přihlášení:

1. Vyplnění závazné přihlášky. Nejzazší termín pro odeslání přihlášky je 31. ledna 2024.

2. Zaslání skenu diplomu na adresu zlatepromoce@seznam.cz.

3. Zaplacení registračního poplatku 700 Kč (osobně při registraci účastníků v den konání promocí).

Všechny ostatní informace o připraveném programu Zlatých promocí obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu do 1. března 2024 nebo je sledujte na stránkách www.ucitel21.cz/zlate/.

Máte-li otázky ke Zlatým promocím, využijte kontaktní e-mail: zlatepromoce@seznam.cz