Pedagogická fakulta zve mládež na letní kempy

Repro: Žurnál UP
Sobota 5. červen 2021, 8:00 – Text: (map)

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého připravila na letní prázdniny opět pestrou nabídku kempů. Jsou určeny mládeži ve věku od 11 do 20 let. Díky podpoře Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy ČR nabízí fakulta kempy zcela zdarma.

Zájemci o populárně naučné aktivity mohou v červenci a srpnu vybírat až z deseti variant kempů. Jsou zaměřeny na 3D tisk, programovací jazyk Python, lego, angličtinu a němčinu. Mládež si rovněž může vyzkoušet přírodovědu v terénu, dějepis hravou formou nebo se může stát na chvíli DJem.

„Smyslem kempů je podpora žáků v neformálním vzdělávání a posílení jejich zájmu o mimoškolní aktivity,“ uvedla Alena Opletalová, hlavní koordinátorka letních kempů na Pedagogické fakultě UP.

Více informací a přihlášky najdou zájemci na webových stránkách Centra celoživotního vzdělávání PdF UP.