Staňte se součástí největší studentské organizace AIESEC

pondělí 11. únor 2019, 8:19 – Text: Andrea Nováková

Milé studentky, milí studenti,

máte při škole příliš nevyužitého času a potřebujete mu dát nějaký smysl? Nedokážete se zbavit pocitu, že vám něco v životě chybí, a chtěli byste pomoci při zlepšování světa? Toužíte zažít něco nového a získat nové přátele v Olomouci, a dokonce i po celém světě? Chcete získat praxi, která má smysl?

Nabízíme vám skvělou příležitost získat užitečné zkušenosti už při studiu vysoké školy. Oceníte je nejen vy sami, ale i váš budoucí zaměstnavatel. Obchodní jednání s řediteli firem nebo škol, organizování akce nebo vedení marketingové kampaně. To vše a mnohem víc nabízí AIESEC.

AIESEC je největší studenty řízená organizace na světě, která přispívá společnosti rozvojem mladých lidí a příležitostmi v mezinárodním prostředí. Naším největším partnerem je OSN, se kterou společně usilujeme o naplnění cílů udržitelného rozvoje. Naší vizí je mír a využití lidského potenciálu. Věříme, že v každém člověku se dá rozvíjet leadership a společnými silami jsme schopni zlepšit globální situaci. Jak na tom pracujeme? Pomocí aktivního členství a uskutečňování stáží pro české studenty v cizích zemích a cizí studenty v naší zemi. Více o tom, proč to děláme, se dozvíte v našem videu.

Říkáte si, že to zní dobře, ale že vy sami nemáte co nabídnout? Omyl, my vás všechno naučíme! Stačí mít chuť vyzkoušet nové věci a růst jako osobnost. Žádné předchozí zkušenosti nejsou potřeba, všichni se učíme za pochodu z našich chyb a úspěchů. Není se čeho bát, nikdo se nebude zlobit, pokud se něco nepodaří. Každá chyba nebo omyl se dá společnými silami vyřešit. Členství vám nabízí velký prostor k rozvoji. Vedení vlastního týmu už po třech měsících? Proč ne! Zanedlouho můžete vést i celou oblast.

Není to však jen o práci. Všichni v našem kolektivu jsou přátelé, kteří se rádi baví, navzájem se podporují a pomáhají si. I když v AIESEC existuje určitá hierarchie, všichni jsme si rovni. Je to také skvělá příležitost poznat na vlastní kůži různé kultury a zjistit, že jsme všichni lidé plní snů. Jako skupina jezdíme na různé národní i mezinárodní konference, pořádáme večírky nebo chodíme na bowling.

Pojďte do toho s námi a přidejte se ke generaci, která buduje změnu. Jak rádi říkáme, nebojte se udělat krok ze své komfortní zóny – uvidíte, že to stojí za to.

Přijďte se za námi podívat na jednu z informačních schůzek, kde si s vámi rádi popovídáme o tom, co nám AIESEC dal, nebo se rovnou registrujte na https://aiesec.cz/clenstvi/. V případě jakýchkoli otázek se ozvěte na e-mail michaela.voltnerova@aiesec.cz.

Informační schůzky se konají v Coffee Library v tyto časy:

  • 11. 2. v 15:00;
  • 12. 2. v 16:30;
  • 19. 2. v 16:00, 17:00 a 18:00;
  • 20. 2. v 17:00.

Moc se na vás těšíme!

Andrea Nováková | team leader v oblasti marketingu