Upozornění studentům ohledně dobrovolnické praxe

Úterý 29. březen 2022, 8:59

Vážené a milé studentky, studenti, nabízíme možnost za své dobrovolnické aktivity získat kredity v podobě nově vytvořených praxí. Vzhledem ke stále se prohlubujícímu zájmu oblasti praxe o dobrovolnické zapojení studentů učitelských i neučitelských studijních programů rozhodlo vedení pedagogické fakulty realizovat tyto případné dobrovolnické aktivity studentů na základě nově vytvořených praxí v prezenční i kombinované formě.

V prezenční formě:

Dobrovolnická praxe 1 (PDF/DOP1@)

Dobrovolnická praxe 2 (PDF/DOP2@)

Dobrovolnická praxe 3 (PDF/DOP3@)

V kombinované formě:

Dobrovolnická praxe 1 (PDF/KDP1@)

Dobrovolnická praxe 2 (PDF/KDP2@)

Dobrovolnická praxe 3 (PDF/KDP3@)

Předměty budou studentům zapsány do systému STAG až po jejich absolvování a uznání. Uvedený postup je jednodušší než praxi následně odepisovat těm, kteří si předmět zapsali, ale praxi nezvládnou z různých důvodů absolvovat.

Praxi po vykonání zapíše garant – proděkanka Radka Dofková nebo proděkanka Petra Šobáňová.

Podmínkou splnění je absolvování 20 hodin dobrovolnické pedagogické praxe a doložení formuláře o absolvování dobrovolnické praxe. Formulář ke stažení zde.

V případě nejasností se prosím obraťte na proděkanku Dofkovou. Děkujeme, že pomáháte!

(Slouží ke statistickým účelům - měření a analýze návštěvnosti. Sbírají pouze anonymní data.)
(Jsou určeny pro propagační účely, měření úspěšnosti propagačních kampaní apod.)