Volby do Akademického senátu PdF UP

Foto: Lukáš Blokša
Středa 12. duben 2023, 9:07

Akademický senát Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci (AS PdF UP) vyhlásil volby do AS PdF a do AS UP na období od 15. září 2023 do 15. května 2026. To je příležitost pro studenty i akademiky na této fakultě, aby se zapojili do rozhodování a ovlivnili vzdělávání, trendy a další akademické záležitostí na této univerzitě.

Volební komise, jejíž předsedkyní je Mgr. Dagmar Pittnerová, Ph.D., již byla zvolena a časový harmonogram voleb je stanoven. Návrhy kandidátů do AS PdF UP lze podávat od 3. do 19. dubna 2023. Kandidátní listina a seznamy voličů budou zveřejněny do 25. dubna 2023. Samotné elektronické hlasování bude probíhat od 3. do 11. května 2023 a výsledky voleb budou vyhlášeny do 15. května 2023.

Tuto příležitost mohou využít všichni zájemci o akademickou činnost na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Zapojení do AS PdF a AS UP může mít vliv na vzdělávací programy, podporu inovací a akademickou samosprávu. Kandidování je zejména pro studenty skvělou příležitostí pro rozvoj dalších dovedností a kompetencí.

Vzhledem k tomu, že volební období trvá téměř tři roky, je to příležitost pro členy akademické obce na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci, aby se zapojili do dlouhodobého plánování a rozhodování. Nezapomeňte podat své kandidáty a hlasovat v této důležité volbě.

Více informací naleznete zde.