Zasedání Akademického senátu PdF UP dne 1. června 2022

Pátek 27. květen 2022, 20:05

Akademický senát Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci srdečně zve členy a členky akademické obce na zasedání AS PdF UP, které proběhne ve středu 1. června 2022 ve 12:30 hodin v zasedací místnosti děkanátu Pedagogické fakulty UP.

Na programu tohoto zasedání je mimo jiné schvalování rozpočtu PdF pro rok 2022. Zasedání bude tradičně také streamováno prostřednictvím fakultního Youtube kanálu, zúčastnit se tedy mohou i zájemci, kteří se nemohou dostavit osobně.

Oficiální pozvánku Akademického senátu PdF UP naleznete zde.