Pedagogická fakulta bude hostit mezinárodní konferenci

Čtvrtek 11. duben 2024, 10:40 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Ústav speciálněpedagogických studií Pedagogické fakulty UP a SPC pro děti a mládež s vadami řeči se zaměřením na AAK, s.r.o. vás srdečně zvou na konferenci Možnosti a výzvy AAK v praxi.

Odborná mezinárodní konference je pořádaná ve spolupráci s SPC pro děti a mládež s narušenou komunikační schopností se zaměřením na alternativní a augmentativní komunikaci. Obsahově bude zaměřena na moderní trendy ve využívání systémů AAK ve speciálněpedagogické praxi napříč všemi zapojenými resorty.

Akce je určena speciálním pedagogům, pedagogickým pracovníkům, pracovníkům v sociálních službách, rodičům dětí se zdravotním postižením a studentům souvisejících oborů.

Konference se bude konat dne 15. května 2024 v prostoru velké auly PdF UP v hlavní budově pedagogické fakulty na Žižkově náměstí; podrobnější informace včetně programu naleznete na webu. Zároveň upozorňujeme, že na konferenci je třeba se registrovat pomocí tohoto formuláře, a to nejpozději do 30. dubna 2024.