Kdopak by se praxe bál již podruhé!

Foto: Tereza Hrubá
Neděle 1. říjen 2023, 13:00 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Pedagogická fakulta Univerzity Palackého v Olomouci si pro své studenty připravila další ročník akce Kdopak by se praxe bál, cyklu tematických setkání s odborníky z pedagogické praxe, jejímž cílem je pomoci s přípravou na první souvislé pedagogické praxe. Na první setkání se můžete těšit již tuto středu!

V letošním roce jsou připravena dvě setkání, která proběhnou během letního semestru 2023 v učebně N3 v hlavní budově PdF UP na Žižkově náměstí. Vítáni jsou všichni studenti, které problematika přechodu z naší fakulty do praxe zajímá.

Středa 4. října 2023

Na prvním setkání přislíbily účast paní učitelky Lenka Bartošová (1. st.), Jana Skotáková, Lucie Střítecká (2. st.) a Lucie Jurášová (SŠ Waldorfská).

Učebna N3, 16:00–17:30

Středa 15. listopadu 2023

Druhé setkání.

Učebna N3, 15:00–16:30

Účastníci budou mít možnost zjistit, jaké jsou jejich kompetence ve škole, co je naopak od nich očekáváno, co dělat, když nastanou mimořádné situace ve výuce. Zároveň se dozvědí, jak pracovat s chybami a co si počít ve třídě, když učitel nebo žáci nemají svůj ideální den. A probereme i mnoho dalšího. Uvítáme i dotazy a podněty, na které budou pozvaní hosté rádi reagovat.

Pro účast je nutné se registrovat, registrační formulář naleznete zde. Pokud vás zajímá, jak probíhal loňský ročník této akce, přečtěte si zprávu zde.