Manuál prváka doktorského studia na PdF UP usnadní novým doktorandům studium

Foto: Alžběta Gregorová
Pondělí 18. září 2023, 8:26 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Studenti 1. ročníků doktorských studijních programů na Pedagogické fakultě UP mají nově k dispozici příručku, která jim pomůže usnadnit začátky na fakultě. Manuál obsahuje řadu důležitých informací.

Příručka, která vznikla na základě vlastních zkušeností současných studentů doktorských studijních programů, je určena všem nastupujícím studentům. Provede je základními informacemi o studiu, poskytne zajímavé tipy a dá odpovědi na některé otázky. Manuál se neomezuje jen na oblast studijních záležitostí a povinností, lze v něm také nalézt i další užitečné tipy k životě na fakultě i mimo ni.

Manuál prváka doktorského studia na PdF UP naleznete v elektronické podobě zde.