Seznamte se s kandidáty a kandidátkami do AS PdF UP a AS UP

Čtvrtek 27. duben 2023, 10:33 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Volby do Akademického senátu PdF UP a do Akademického senátu UP pro období od 15. září 2023 do 15. května 2026 se nezadržitelně blíží, níže proto naleznete zveřejněné letáčky jednotlivých kandidátů a kandidátek do obou zmíněných institucí.

Elektronické hlasování bude zahájeno dne 3. května 2023 ve 12:00 hodin a hlasovat bude možné do 11. května 2023, 12:00 hodin. Výsledky voleb budou následně vyhlášeny do 15. května 2023. Připomínáme, že volit mohou členové a členky akademické obce, tj. všichni studenti či studentky a akademičtí pracovníci či akademické pracovnice.

Volební letáčky kandidátů, kandidátek a koalic do AS PdF UP naleznete zde.

Volební letáčky kandidátů, kandidátek a koalic do AS UP naleznete zde.

Podrobnější informace k volbám jsou k dispozici na stránce Akademického senátu PdF UP.

Vlastní hlasovací formuláře naleznete zde.