Zveme na Podzimní logopedickou besedu

Foto: Lukáš Blokša
Středa 4. říjen 2023, 11:19 – Text: Oddělení logopedie a studií komunikačního procesu ÚSS PdF UP

Oddělení logopedie a studií komunikačního procesu Ústavu speciálněpedagogických studií Pedagogické fakulty UP srdečně zve na druhou Podzimní logopedickou besedu, která proběhne v prostorách fakulty.

Beseda se uskuteční v úterý 17. října 2023 od 15:00 hodin v přízemní učebně N3. Účastníci se také mohou těšit na zajímavé hosty! Pozvání přijaly:

Mgr. Lenka Hrochová, absolventka olomoucké logopedie 2019, která působí jako logopedka ve školství v Rožnově pod Radhoštěm.

Mgr. Veronika Ryšánková, absolventka olomoucké logopedie 2019, která působí jako logopedka ve školství v Přerově.

Hlavními tématy besedy jsou kreativita v logopedii – inovace pomůcek pro předškolní a mladší školní děti (např. tvorba Snoezelenu) a schopnost improvizovat v logopedických podmínkách, tvorba materiálů pro děti a další, dále možnost volné debaty a diskuze (nejen) o logopedii, srovnání školství a zdravotnictví (obě logopedky působily také ve zdravotnictví) a další.

Beseda je primárně určena studentkám a studentům všech ročníků studijního programu olomoucké logopedie, ale zúčastnit se jí mohou také všichni zájemci o tento obor, zájemci o hlavní téma besedy, které má přesah i do jiných vědních oborů, nebo příznivci logopedie. Účast je obecně otevřená komukoliv, koho téma zajímá a chtěl by se dozvědět více.