Fakulta se blíží k historickému milníku! Beseda s kandidáty na ochránce práv proběhne 18. března

Foto: Lukáš Blokša
Středa 13. březen 2024, 15:30 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Už v pondělí 18. března od 13:00 hodin proběhne ve velké aule Pedagogické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci veřejná beseda s kandidáty na fakultní ochránce práv. Děkan fakulty doc. Vojtech Regec vyhlásil na dobu konání besedy děkanské volno. A to od 13:00 do 14:30 hodin. Svůj záměr představil na jednání Akademického senátu PdF UP, kde rovněž představil kandidáta i kandidátku, kteří se o pozice ochránců práv ucházejí.

Studentům i zaměstnancům fakulty byl dnes rozeslán volební speciál Newsletteru PdF UP, který obsahuje důležité informace týkající se voleb ochránců práv na fakultě – harmonogram voleb a představení jednotlivých kandidátů, ale i další zajímavé informace z dění na fakultě, například kompletní program Dnů vědy a umění.