Pozvánka na workshopy v rámci Dne didaktiky hudební výchovy

Čtvrtek 5. říjen 2023, 13:05 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Katedra hudební výchovy Pedagogické fakulty UP srdečně zve na workshopy, které proběhnou v rámci Dne didaktiky hudební výchovy v prostorách Uměleckého centra UP. Workshopy jsou určeny studentům pedagogické fakulty i pedagogům z praxe.

Dne 12. října 2023 se můžete těšit na tři workshopy zaměřené na různé aspekty didaktiky hudební výchovy. Vstup na všechny zmíněné akce je volný, vzhledem k omezené kapacitě je ale nutné se předem registrovat, viz níže.

Rozvoj a podpora psychomotorických funkcí u dětí předškolního věku v rámci netradičních hudebních činností

lektorky Jindra Bartošová a Lenka Kružíková

Workshop proběhne v místnosti 2.17, a to v časech 9:30–11:30 hodin (pro studenty pedagogické fakulty) a 15:30–17:30 hodin (pro pedagogy z MŠ). Prosíme zájemce o účast, aby se registrovali na e-mailové adrese lenka.kruzikova@upol.cz.

Hravá hudební výchova

lektorka Daniela Taylor

Workshop proběhne v místnosti 2.14, a to v časech 9:30–11:30 hodin (pro studenty pedagogické fakulty) a 15:30–17:30 hodin (pro pedagogy z 1. stupně ZŠ). Prosíme zájemce o účast, aby se registrovali na e-mailové adrese jaromir.synek@upol.cz.

Aktivní poslech v hudební výchově na 2. Stupni ZŠ a SŠ

lektorky Jarmila Šiřická a Eva Kočerová

Workshop proběhne v místnosti 2.13, a to v časech 9:30–11:30 hodin (pro studenty pedagogické fakulty) a 15:30–17:30 hodin (pro pedagogy ze ZŠ a SŠ). Prosíme zájemce o účast, aby se registrovali na e-mailové adrese jarka.siricka@seznam.cz.