Uchazečům o studium na Pedagogické fakultě UP

Středa 1. březen 2023, 6:00 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Přemýšlíte o studiu na Pedagogické fakultě UP? Navštivte náš uchazečský web a prohlédněte si nabídku našich studijních programů! Níže naleznete přehled všech důležitých odkazů, které vás provedou možnostmi studia na naší fakultě.

Připravili jsme si pro vás webovou prezentaci kateder a ústavů s webovou prezentací a doplňujícími informacemi k jednotlivým studijním programům! Všechny důležité informace najdete na tomto webu. Můžete si zde třeba stáhnout přehledné letáčky se základními informacemi o našich pracovištích.

Pokud jste se ještě nerozhodli, jaký studijní program by vám vyhovoval, můžete využít náš přehledný rozcestník. V něm si můžete filtrovat dostupné studijní programy podle svých zájmů nebo podle toho, kde byste se chtěli po studiu uplatnit.

Máte nějaký dotaz ke studiu? Není vám něco jasné? Kontaktujte naše studijní oddělení! Naše milé studijní referentky a referent vám ochotně zodpoví všechny otázky týkající se přihlášek, vhodných kombinací, harmonogramu přijímacího řízení, podmínek přijetí apod. Pokud vás zajímají bližší informace k obsahu jednotlivých studijních programů, nebojte se zeptat příslušných garantů.

Zajímá vás, jak probíhá přijímací řízení? Jaké náležitosti má mít přihláška ke studiu? Na této stránce naleznete všechny potřebné informace, a to včetně všech důležitých termínů. Najdete zde i odpovědi na nejčastější otázky.

Máte dotaz k tomu, jak se žije na naší fakultě a univerzitě? Zajímá vás, co nabízí studentský život v Olomouci? Jaké to je stát se studentkou nebo studentem pedagogické fakulty z pohledu těch, kteří právě studují? Neváhejte se obrátit na některého z našich ambasadorů! Naše studentky a studenti sdělují své zkušenosti a osobní motivaci ke studiu učitelsky či jinak zaměřeného studia. Přečtěte si jejich příběhy nebo s nimi nahlédněte pod pokličku studia skrze videa, která jsme pro vás připravili!

Najdete nás také na sociálních sítích, kde pravidelně zveřejňujeme novinky z dění na fakultě. Sledovat nás můžete na Facebooku i na Instagramu.

Pro další informace o studiu na Univerzitě Palackého v Olomouci můžete navštívit také web univerzitnimesto.cz, kde se dozvíte, proč studovat právě v tomto univerzitním městě! Zájemci zde najdou také 3D prohlídky kolejí, menz či knihoven a mohou využít i akční slevu v univerzitním e-shopu.

Připomínáme, že přihlášky je možné podávat do 15. března 2023.