Dny otevřených dveří pro doktorské studijní programy

Foto: Alžběta Gregorová
Úterý 26. březen 2024, 11:30 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Srdečně vás zveme na dny otevřených dveří pro doktorské studijní programy, které se budou konat během dubna v budovách Pedagogické fakulty UP na Žižkově náměstí 5 a v Univerzitní ulici 3–5 (Umělecké centrum UP), bližší informace k programu naleznete níže.

Podrobnější informace ke studijním programům vám sdělí pracovníci na jednotlivých katedrách a ústavech garantujících dané studijní programy. Místa konání těchto schůzek naleznete v rozpisu níže, případně na webu dne otevřených dveří

Čtenářství a mediální výchova ve vzdělávání

Datum: 9. 4. 2024
Čas: 13:00–14:00