Nastal čas na evaluaci!!! Opět to rozjíždíme!!! Nebojte se a pomozte nám, ale hlavně i sobě, zlepšovat kvalitu výuky realizované na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého Olomouc!!!

pondělí 9. dubna 2018, 14:44

Vážené studentky a studenti Pedagogické fakulty.

Dovolujeme si Vám tímto oznámit, že bylo zahájeno hodnocení kvality výuky pro letní semestr akademického roku 2017/2018.

Hodnocení kvality je prováděno na úrovní jednotlivých předmětů, a je plně anonymní, takže nikdo není schopen spojit hodnocení předmětu či vyučujícího s konkrétní osobou hodnotitele.

Abychom Vám proces hodnocení co nejvíce zpříjemnili, můžete nově pro hodnocení kvality výuky využít i mobilní aplikaci IS/STAG Evaluace, která je bezplatně dostupná v Google Play.

Vyplnění dotazníku je jednoduché a nezabere příliš času, probíhá navíc v rámci systému STAG, který je jistě Vám důvěrně znám a Vámi používán. Stručný postup použití modulu pro hodnocení kvality výuky v rámci systému STAG je možné nalézt zde.

Děkujeme předem všem studentům Pedagogické fakulty Univerzity Palackého Olomouc, kteří se do hodnocení kvality zapojí.

Vedení pedagogické fakulty UP Olomouc