Pozvánka na školení – Národní plán obnovy

Úterý 28. únor 2023, 14:12 – Text: Jana Musilová

V rámci projektu Národního plánu obnovy je pro vás připraven cyklus školení a workshopů zaměřených na ovládání a využití online nástrojů OrgPad a Prezi. Účastníci workshopů se pod vedením zkušených školitelů seznámí se základy ovládání těchto nástrojů i s jejich pokročilejšími funkcemi a praktickými ukázkami využití v oblasti prezenční i distanční výuky, online výuky a blended learning.

Jednotlivá školení jsou na sobě nezávislá, můžete se tak zúčastnit všech z nich nebo si vybrat pouze některá. Workshopy budou probíhat během měsíce března a uskuteční se v počítačové učebně P3 (Žižkovo náměstí 5, Katedra technické a informační výchovy). Kapacita školení je omezená, nezapomeňte si prosím svůj termín včas rezervovat.

Více informací o termínech, obsahovém zaměření školení a rezervační formuláře naleznete zde:

Prezi – základy tvorby imerzivních prezentací (2. a 9. 3.; tento kurz je určen akademickým pracovníkům)

OrgPad v životě učitele – NÁHRADNÍ TERMÍNY (náhrada za 10. 3.: pátek 17. 3. 12:30–14:30, P3; náhrada za 13. 3.: pondělí 3. 4. 15:00–17:00, P3; tento kurz je určen akademickým pracovníkům i studentům)

Kreativní využití OrgPadu (15. a 17. 3.; tento kurz je určen akademickým pracovníkům i studentům)

V případě doplňujících dotazů se neváhejte obrátit na Janu Musilovou (jana.musilova@upol.cz).

Těšíme se na vás!