Vítejte na palubě! Studenti a studentky prvních ročníků jsou zváni na informační setkání

Grafika: Oddělení komunikace PdF UP
Středa 14. září 2022, 8:58 – Text: Oddělení komunikace PdF UP

Pedagogická fakulta přivítá studenty a studentky prvních ročníků. Přijde je pozdravit vedení fakulty i zástupci studentů, na programu budou užitečné informace, aktuální nabídka kurzů nebo a tipy na příjemné studium v Olomouci.

Milé studentky a studenti 1. ročníků,

rádi bychom Vás pozvali na společné setkání u příležitosti Vašeho zahájení studia na Pedagogické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Setkání, na němž se dozvíte důležité informace o studiu u nás, se uskuteční 20. září 2022 v 15 hod. ve velké aule na hlavní budově PdF (v přízemí). Pokud snad nemůžete přijít osobně, nevěšte hlavu, akce bude streamována.

A co bude na programu?

1. Pozdrav děkana fakulty Vojtecha Regece a vedení PdF UP;

2. Prezentace komunikačních kanálů fakulty, sociálních sítí a webových platforem PdF UP, koncept Učitel21 (Petra Šobáňová);

3. Novinky z oblasti studia a praxí, Centrum inovací ve vzdělávání (Radka Dofková);

4. Honzova prezentace pro prváky (Honza Gregar);

5. Pozdrav studentských senátorů a senátorek;

6. Prezentace studentského spolku Otevřeno.

Pozor pozor! Rozdáváme dárky s našimi fakultními motivy!

Během naší akce bude možnost zapojit se do zajímavé jednodenní výzvy a získat naše krásné dárky!

Jak se zapojit?

Vytvořte komiksovou bublinu a napište do ní heslo, s nímž vstupujete na pedagogickou fakultu. Vyfotografujte se s bublinou buď přímo s námi v aule, anebo kdekoliv jinde na fakultě, fotku zveřejněte, označte nás a přijďte si pro dárek. Akce probíhá pouze 20. září 2022.

Tip pro vás!

V následujících dnech zveřejníme termíny setkání pro prváky na katedrách. Sledujte naše stránky a sítě a dozvíte se, kdy se koná setkání na vaší katedře nebo ústavu.

Věděli jste že…

… jsme pro vás přichystali stránku s užitečnými informacemi, které se vám budou hodit do začátku?

Na stránce „První pomoc pro prváky“ najdete základní pokyny, informace a tipy pro příjemné studium na pedagogické fakultě. Navštivte ji zde.