TechnoLab - Veřejná dílna

Využijte jedinečné nabídky otevřeného přístupu do našich dílen a laboratoří. Program TechnoLabu je volně uzpůsoben potřebám rodičů s dětmi, kteří doma nemají k dispozici technickou dílnu. Přijít ale může kdokoliv. Zdarma vám poskytneme dílnu vybavenou nářadím. Materiál si přinesete nebo za menší obnos zakoupíte na místě. A že nevíte, co s dětmi zajímavého vyrobit? Nevadí, poskytneme vám spoustu zábavných námětů. Přítomen je vždy mistr, který vám ochotně poradí.

TechnoLab tak, jak jste ho ještě nikdy nezažili! Nejen, že budeme tvořit ze dřeva, ale budeme pracovat i s laserovou gravírkou a 3D tiskovým perem. A k tomu dáme zájemcům možnost vyrobit si úžasného robota z kolíčku na prádlo, který bude svítit a běhat (příspěvek na materiál 49 Kč). Chybět nebude ani výroba ozdobných lžiček.

A nezapomeňte sdílet tuto informaci přátelům. Čím více lidí se o TechnoLabu dozví, tím lépe! Taky, jestli máte v okolí maturanta, tak mu o nás řekněte. Jsme tým nadšenců a hledáme nové uchazeče o studium učitelství techniky a praktických činností.

Otevírací doba TechnoLabu:

Středa 17. 4. 2019 od 14:45 do 18:00 (mistr Miroslav Janu)

Dále podle aktuální nabídky.

Místo: Katedra technické a informační výchovy PdF UP, Žižkovo nám. 5, Olomouc

Pro návštěvu TechnoLabu je nezbytné se předem objednat přes e-mail miroslav.janu@upol.cz

Poznámka: nářadí za žádných podmínek nezapůjčujeme domů.